"Wizytówka w Sieci"

Prosimy zapoznać się ze szczegółową ofertą, przykładami, warunkami promocji i skorzystać z formularza.

Celem Oferty „Wizytówka w Sieci” jest promowanie firm i osób, które nie posiadają jeszcze w internecie własnych stron internetowych lub ich aktualna strona jest przestarzała i wymaga modernizacji, bądź nie działa. Jest to podstawowy zakres strony internetowej z bardzo mocnymi stronami swojej struktury, jeśli potrzebujecie Państwo stworzyć rozbudowaną wersję projektu, zapraszamy do Kontaktu. W niniejszej kampanii otrzymacie Państwo, pełen zakres swojej strony internetowej w sieci dla przyciągnięcia nowych klientów i wejścia na poziom e-comercingu. Dzięki wprodzeniu pełnej aktualizacji informacji o waszej działalności również w Google Maps każdy klient, będzie mógł sprecyzować swoje cele i wybrać Wasze usługi, czy dokonać z Wami transakcji.

Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie informacje, formularze i dokumentu do skorzystania z Naszej Kampanii. Prosimy wybrać jeden z przedstawionych niżej struktur strony internetowej, zapoznać się ze szczegółami przebiegu usługi i przesłać zgłoszenie ze szczegółowymi danymi z formularza, lub wysłać ogólne zapytanie wiadomości e-mail.

Każdy obecnie wie iż informacje z internetu generują zyski, jak i opinie o danej firmie, dla tego właśnie zachęcamy do skorzystania z Naszej oferty i pokazaniu się w sieci, razem z Nami. Adwers

adwers-icon-card

Dostępne Układy Strony Internetowej dla „Wizytówka w Sieci”

< Przewiń >

adwers-icon

Przebieg Współpracy przy Projekcie „Wizytówka w Sieci”

Zgłoszenie Projektu


Chęć skorzystania z kampanii Adwers „Wizytówka w Sieci” odbywa się poprzez pisemne zgłoszenie na adres e-mail: Pokaż adres E-Mail lub poprzez wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza email lub na stronie Kontakt.


W wiadomości Prosimy o wstępne opisanie zamierzeń projektowych, jak i wszelkich pytań, czy propozycji. Po otrzymaniu zgłoszenia będziemy się z Państwem kontaktować, bezproblemowo za pomocą formy elektronicznej e-mail. Określimy możliwości i podamy przybliżoną publikację pierwszej wersji waszej strony do podglądu, a także Podamy resztę szczegółów i możliwości związanych z promowaniem Państwa e-commercingu w internecie. Jednocześnie informujemy, iż zgłoszenie nie jest wiążącą formą umowy, ponieważ następuje ona w finalizacji sprzedaży.

Wstępna Prezentacja


Pierwsza wersja Państwa Projektu zostanie przedstawiona, po otrzymaniu wszelkich szczegółów takich jak własne teksty, slogany, tytuły, zdjęcia, ilustracje, dane kontaktowe i informacje, które chcielibyście Państwo zamieści w interencie, w celu promowania swojego biznesu. Otrzymacie Państwo adres/ link (zazwyczaj w ciągu 48h) do Waszej Strony, a także najlepsze propozycje aktualnie dostępnych adresów internetowych zoptymalizowanych pod Państwa działalność, miejsce prowadzonych usług i SEO (Search Engine Optimization). Następnie będziemy mogli dalej negocjować zmiany i akualzacje, które będą Państwo chcieli wprowadzić.

Finalizacja sprzedaży


Po zaakceptowaniu przez Państwa wszelkich szczegółów nastąpi finalizacja sprzedaży. Prosimy w związku z tym Państwa o pobranie umowy, którą należy podpisać i odesłać elektronicznie w formie zdjęcia, skanu, lub listownie na zamieszczony poniżej adres firmy:
-umowa o dzieło

Następnie Prosimy opłacić usługe w systemie przelewy24 natychmiastowym przelewem internetowym Link transakcyjny dostępny TUTAJ lub ręcznym przelewem:


Posiadacz Rachunku:

ADWERS.COM DAMIAN NASS, pod adresem ul. SZCZUKA 44a, BRODNICA 87-300 POLSKA
REGON 386132679, NIP 8741664720

Numer Rachunku:

PL 52 1140 2004 0000 3802 8003 1827

Bank:

mBank S.A. BIC/ SWIFT: BREXPLPWMBK


Kwota usługi wynosi 499 złotych jednorazowo i ją należy wpłacić do Naszej Firmy Adwers. Jednoczenie przypominamy, że podana przybliżona kwota 249zł za utrzymanie serwera (hosting), wraz z domeną .com (np. kwiaty-warszawa.com), będzie obowiązkiem opłacenia po Państwa stronie, według stawek operatorów (cena uzależniona jest od Państwa wyboru mediów, zazwyczaj jest to niższa kwota). Po naszej Stronie będzie leżeć konfiguracja, ustawienie i pierwsza administracja tych mediów, po realizacji usługi przekażemy Państwu wszelkie dane logowania i hasła do Państwa usług, które można będzie dowolnie zmieniać i zarządzać.


Polecam przez Nas oferty Dostawców usług internetowych:
Contabo.com   -Są to niemieckie serwery, oferują najlepszą jakość i doskonałe ceny na rynku.
OVH.pl   -Polski usługodawca, świetne ceny, posiada wszystko to, co potrzeba do prowadzenia strony internetowej.

Realizacja Usługi


Po otrzymaniu od Państwa wszystkich niezbędnych dokumentów i formalności nastąpi realizacja usługi. Ustawimy wszelkie dane konfiguracyjne serwera (hostingu) dla Państwa nowej strony internetowej, Dokonamy rejestracji, aktualizacje Google maps dla Firm, a następnie przekażemy Państwu wszystkie kody i dostępy sieciowe. Cała realizacji powinna zająć około 7 dni. Po wspaniale przeprowadzonej współpracy nadal Jesteśmy do Państwa dyspozycji i usług.

adwers-iconFormularz Email

Dane kontaktowe

Państwa dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach przedstawienia naszej oferty.

Wiadomość Ogólna

Pola w formularzu, nie są obowiązkowe

Układ strony internetowej, Własne teksty?

Prosimy wypisać wybrany układ strony, np. "M15". Jeśli Chcielibyście Państwo, umieścić własne slogany, tekst, tytuły itp. Częściowo lub wszystkie opisy, Prosimy krótką adnotację.

Własne Zdjęcia, Upodobania Graficzne i Kolorystyka?

Jeśli posiadacie Państwo Waszą Grafikę, przewodni motyw kolorystyczny, prosimy ją podać i krótko opisać, dalsze szczegóły co do szaty zdjęć będziemy omawiać w następnej korespondencji.

Inne Życzenia, Dodatki?

Prosimy napisać co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Image

Dziękujemy Wam, za Odwiedzenie Nas.

"Ścieżką do sukcesu jest podjęcie ogromnego, zdeterminowanego i silnego działania." -Anthony Robbins